Неділя, 24.09.2017, 06:11
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Календар
«  Серпень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту
Сайт Міністерства освіти і науки Молоді та спорту
Сайт Міністерства культури і туризму
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Серпень » 8 » Перелік студентів, зарахованих на І курс 2016/2017 навчального року
14:45
Перелік студентів, зарахованих на І курс 2016/2017 навчального року

 

Спеціальність:

025 Музичне мистецтво

Спеціалізація:

Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові
1 Недвига Віктор Вікторович
2 Нагорний Іван Анатолійович
3 Добродум Агата Сергіївна
4 Зигуля Владислав Юрійович
5 Хараім Владислав Олександрович

 

 

 

 

 

Спеціалізація:

Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові
1 Костигов Даниїл Ростиславович
2 Терещенко Павло Андрійович
3 Рощин Сергій Юрійович
4 Петрухненко Данило Вікторович

 

Спеціалізація:

Народне пісенне мистецтво

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові
1 Ковалевська Каріна Володимирівна
2 Щербак Інна Андріївна
3 Клименко Олег Ігорович
4 Кукулка Альона Олександрівна
5 Власова Єлизавета Миколаїіна
6 Доля Альбіна В'ячеславівна
7 Слабун Олексій Дмитрович
8 Полянський Максим Олександрович
9 Пілявець Вікторія Романівна
10 Саміляк Єлизавета Владленівна
11 Левченко Ольга Сергіївна
12 Каплонська Анастасія Вячеславівна

 

Спеціальність:

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Спеціалізація:

Декоративно-прикладне мистецтво

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові
1 Барабанова Христина В'ячеславівна
2 Полуектова Олександра Олександрівна
3 Звонова Дар'я Костянтинівна
4 Загуменна Тетяна Владиславівна
5 Максюта Єлизавета Валеріївна
6 Шикітка Вікторія Василівна
7 Шевченко Яна Віталіївна
8 Чернявська Катерина Олександрівна
9 Гукова Вероніка Михайлівна
10 Мовчан Олександр Іванович
11 Пилипенко Ігор Ільгарович
12 Палагута Сніжана Сергіївна
13 Квітка Дмитро Віталійович
14 Пажина Віра Вадимівна
15 Путівська Софія Андріївна
16 Кондрашова Алійна Юріївна
17 Леусенко Анастасія Олександрівна
18 Полежакіна Діана Вячеславівна
19 Долов Богдан Дмитрович

 

Спеціальність:

024 Хореографія

Спеціалізація:

Народна хореографія

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові
1 Клименко Євгенія Олександрівна
2 Карабецька Юлія Володимирівна
3 Кравченко Анастасія Валеріївна
4 Лимар Тетяна Вадимівна
5 Махиня Ірина Олександрівна
6 Перепелиця Сніжана Олегівна
7 Шуба Аліна Володимирівна
8 Кононюк Ангеліна Андріївна
9 Сергєєва Анастасія Сергіївна

Протокол засідання приймальної комісії ОКЗ "ЛУКіМ" № 6 "Про зарахування до складу студентів"

 

Переглядів: 470 | Додав: graphik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Get NoW your $1500 -> http://takemoney.pro

Ім`я *:
Email *:
Код *: