Понеділок, 28.09.2020, 22:25
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту
Сайт Міністерства освіти і науки Молоді та спорту
Сайт Міністерства культури і туризму
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Бібліотека-це той храм,де завжди народжується духовність.»

(В.Сухомлинський.)

Бібліотека Лозівського училища культури і мистецтв була відкрита у 1991 році одночасно з відкриттям училища. Бібліотека включає в себе читальну залу та  абонемент,що поєднані між собою.  Загальна площа приміщення бібліотеки- 54 кв.м. Бібліотека обладнана комп’ютерами.

 Бібліотечний фонд налічує -  9495 примірників на паперових носіях, з них підручників – 2367 примірників, нот-1662 примірника.

Головним завданням бібліотеки є: забезпечення навчально- виховного процесу та самоосвіти засобами бібліотечного та інформаційно-бібліографічного обслуговування студентів, педагогічних працівників; виховання уміння самостійно розширювати свої знання; ознайомлення читачів з різними джерелами інформації та уміння ними користуватися; формування правової культури читачів, громадськості та патріотизму, пробудження читацької цікавості до історії України та краєзнавству, пропаганда Конституції України та інших законів нашої держави; формування національної свідомості, розвиненої духовності, моральної, художньо-естетичної, фізичної, всебічне сприяння підвищенню педагогічної майстерності викладачів шляхом пропаганди педагогічної літератури та інформації про неї, удосконалення традиційних та опанування нових бібліотечних технологій та форм масової та індивідуальної роботи, заснованій на особисто-орієнтованому підході до студента, розширення асортименту бібліотечно-інформаційних послуг.

Головною метою діяльності бібліотеки училища є: популяризація книг серед учнів, формування їх світогляду, реальна допомога кожному студентові в задоволенні особистих читацьких інтересів, потреб, запитів.

 У бібліотеці оформлені постійно діючі виставки: «Новинки», «Україна єдина», «Лозова та лозівчани».

Бібліотекою оформлені і поповнюються тематичні папки: «Славні земляки»,«Чорнобиль», «Герої Крут», «Голодомор», «Нагороди України», «Історичні діячі»,«Українські поети та письменники», «Т.Г.Шевченко», «Композитори», «Художники», «Скульптори», «Церкви та Собори», «Православні свята», «Писанки» та ін.

В бібліотеці училища здебільшого застосовуються такі форми масового бібліографічного інформування: інформаційні бюлетені нових надходжень літератури, періодичних видань, книжкові виставки новинок.

Інформаційне забезпечення читачів неможливе без періодичних видань, які бібліотека передплачує за рахунок бюджетних коштів. На цей рік підписано 15 найменувань періодичних видань: «Позакласний час», «Освіта України», «Слобідський край», «Голос Лозівщини», «Українська культура», «Музика», «Образотворче мистецтво», «Я,студент» та ін.

Бібліотека Лозівського училища культури і мистецтв всі свої зусилля сьогодні спрямовує на оперативне забезпечення інформацією навчально-виховного процесу та задоволення інформаційних потреб різних категорій споживачів інформації.