Понеділок, 28.09.2020, 21:45
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту
Сайт Міністерства освіти і науки Молоді та спорту
Сайт Міністерства культури і туризму
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Склад випускаючої циклової комісії

фунтаментальної та професійно-орієнтованої підготовки

Шапко Лариса Іванівна 

Голова комісії

Викладач-методист вищої категорії.

Викладає навчальні дисципліни: практику культурно-дозвіллєвої діяльності, основи режисури масових театралізованих свят, основи акторської майстерності  та декоративно-художнього оформлення.

Освіта:  Луганський державний педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка.

Кваліфікація: методист виховної роботи та Луганська державна академія культури і мистецтв, кафедра театрального мистецтва, кваліфікація: режисер естради та масових свят.

Активно працює як автор сценаріїв і режисер-постановник, ведуча дозвіллєвих заходів та концертів творчих колективів училища і міста, району, області. Брала участь як режисер-постановник та ведуча регіонального конкурсу-огляду «Надія Слобожанщини» (2005 р.), як режисер у звітному концерті творчих колективів та аматорів народної творчості Лозової у фестивалі «Слобожанські передзвони» у м. Харкові (2004 р.), у 2013 році створила сценарій та виступила режисером-постановником театралізованого концерту-звіту творчих колективів м. Лозова з елементами обрядів обласного огляду-конкурсу аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони» «А буде син і буде мати, і  будуть люди на землі!», за результатами якого Лозова отримала диплом переможців. Нагороджена грамотою міністерства освіти.

 

Чурилова Ніна Іллівна

Викладач-методист вищої категорії

Викладач організації та методики культурно-дозвіллєвої діяльності, народознавства. Працює в училищі з вересня  1992 року.

Освіта: Харківський державний інститут культури, кафедра культурології, спеціальність культурно-освітня робота.

За фахом Культпосвітпрацівник, організатор-методист культурно-освітньої роботи.

Незвичайно проходять уроки народознавства. Викладач Н.І. Чурилова закохана в українські народні традиції, звичаї і з любов’ю свої знання передає студентам. На уроках впроваджує постановку обрядових дій, студенти готують національні страви, вишивають, розписують писанки. Особливу увагу приділяє творчому підходу до роботи студентів над курсовим проектом. Займається збором матеріалу про видатних людей світу – наших земляків.

 

Перець Галина Федорівна

Викладач-методист вищої категорії

Викладач культурології, історії мистецтв, педагогіки і психології, культури та етики професійної поведінки.

Освіта: Харківський державний інститут культури.

Кваліфікація: Культуролог, викладач теорії та історії культури.

Уроки сповнені натхненням, викладач досконало володіє матеріалом. Заняття проходять як неймовірні подорожі у різні культурні й мистецькі епохи. Неодноразово організовує екскурсії до історичних місць України, Європи, працює над поповненням методичного фонду та наочності, впроваджує новітні технології. Очолює методичне об’єднання кураторів навчальних груп.

Галина Федорівна співпрацює з телерадіокомпаніями міста ТРК «Сігма» та ТРК «Вектор», створила цикл культурологічних програм та програм про творчі колективи училища.

Неодноразово була запрошена на наукові конференції до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на факультет журналістики для проведення майстер-класів з питань практичного телебачення.

 

 

Пухтєєв Петро Михайлович

Викладач Безпеки життєдіяльності та охорони праці.

Працює в училищі з 2015 року.